محل تبلیغات شما

نه که فکر کنید شیکان پیکان کرده ام که بروم بر سر قراری و دیدن یاری، خیر! از آن جهت شعر اخوان شرح حال من است که خردآد و تیر پر حادثه شروع شده است. فصل نکبت بار امتحانات. و من در حال حاضر دلم می خواهد هر چیزی باشم جز یک دانشجوی ترم هفت پزشکی فلک زده و عین خر در گل مانده با چیف کامپلینت گوزپیچ مغزی!

مغزم هنگ کرده است، از تمام اصطاحات مدیکال و هیستولوژیکال به غایت متنفر شده ام. و مغز فراری شده از درسم به دنبال سوراخ موش می گردد تا آزادش بگذارم. در صفحات پینترست می چرخد. هزار و یک اسکرین شات از انواع و اقسام نقاشی ها میگیرد. و هی به خودش قول می دهد که بعد از امتحانات و زیر لب، جوری که خودش هم نشنود به این قول ها واهی و سراسر پوچ می خندد. می داند خرش ک از پل گذشت، امتحانات که تمام شد می نشیند روی تخت فیروزه اش و لش می کند.

ولی حالا، زیر فشار پدر درآر امتحانات، به دنبال مفر، فکر ای عجیب و غریب می کند. ایده های فضایی. ولی به غایت زیبا، دلنشین، روشن.

باشد که دست از این اوام بردارد و سر درس و مشقش بنشیند!

من تقاضای ویدئو چک دارم!

توصیه های بهداشتی

از صندلی های سبز آشوب تا اتاق عمل سبز بوعلی

امتحانات ,قول ,حال ,یک ,تمام ,غایت ,به دنبال ,می کند ,امتحانات و ,به غایت ,واهی و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Geraldine's page worlforbuddfort Jessie's notes paywaythrosel بررسی مزایای مصرف جعفری disgcarcentcal negphosestu ablorara یادداشتهای حقوقی creatatderte